Sphinx - en to ne translation catalogue (117 entries)

en: %s (C function)
ne: %s (C कार्य)

en: %s (C macro)
ne: %s (C बृहत)

en: %s (C member)
ne: %s (C सदस्य)

en: %s (C type)
ne: %s (C किसिम)

en: %s (C variable)
ne: %s (C चल)

en: %s (C++ class)
ne: %s (C++ कक्षा)

en: %s (C++ function)
ne: %s (C++कार्य)

en: %s (C++ member)
ne: %s (C++ सदस्य)

en: %s (C++ type)
ne: %s (C++ किसिम)

en: %s (built-in class)
ne: %s (built-in कक्षा)

en: %s (built-in variable)
ne: %s (built-in चल)

en: %s (class in %s)
ne: %s (कक्षा in %s)

en: %s (directive)
ne: %s (निर्देशिक)

en: %s (in module %s)
ne: %s (in मडुल %s)

en: %s (module)
ne: %s (मडुल)

en: %s (role)
ne: %s (भूमिका)

en: %s() (%s class method)
ne: %s() (%s कक्षा विधी)

en: %s() (%s method)
ne: %s() (%s विधी)

en: %s() (%s static method)
ne: %s() (%s static विधी)

en: %s() (%s.%s class method)
ne: %s() (%s.%s कक्षा विधी)

en: %s() (%s.%s method)
ne: %s() (%s.%s विधी)

en: %s() (%s.%s static method)
ne: %s() (%s.%s static विधी)

en: %s() (class)
ne: %s() (कक्षा)

en: %s() (in module %s)
ne: %s() (in मडुल %s)

en: About these documents
ne: यी डकुमेन्टहरुको बारेमा

en: Attention
ne: ध्यानाकर्षण

en: Author:
ne: लेखक

en: Automatically generated list of changes in version %(version)s
ne: भर्सन %(version)s मा भएका फरक हरु आफै जेनेरेट भए

en: Builtins
ne: बिइल्टिन्स

en: C API changes
ne: C API का  परिवर्तनहरु

en: Caution
ne: होसियार

en: Changed in version %s
ne: भर्सन  %s मा बदलिएको

en: Code author:
ne: Codeको लेखक

en: Collapse sidebar
ne: साइडबर सानो बनाउनुहोस्

en: Complete Table of Contents
ne: पुरा विषयसूची

en: Contents
ne: विषयसूची

en: Continued on next page
ne: अर्को पानासँग जोडीएको

en: Copyright
ne: कपिराइट

en: Danger
ne: खतरा

en: Error
ne: गलत

en: Expand sidebar
ne: साइडबर ठुलो बनाउनुहोस्

en: Footnotes
ne: फूट्नोट्स

en: From here you can search these documents. Enter your search
        words into the box below and click "search". Note that the search
        function will automatically search for all of the words. Pages
        containing fewer words won't appear in the result list.
ne: यहाँबाट तपाईंले यी ड्कुमेन्टहरु खोज्नसक्नु हुन्छ । खोज्न शब्दहरु
    तलको बक्समा लेख्‍नुहोस र "खोज्नुहोस्"थिच्नुहोस ।  खोज्नुहोस्
    फन्क्सनले आफै सबै शब्दहरु खोज्छ । 
    थोरै शब्दहरु भएको पानाहरु नतिजामा देखिन्न ।

en: Full index on one page
ne: पुरा अनुसुची एकै पानामा

en: General Index
ne: सामान्य  अनुसुची

en: Global Module Index
ne: ग्लोबल मडुल अनुसुची

en: Go
ne: जानुहोस्

en: Hide Search Matches
ne: खोजेको नतिजाहरु लुकाउनुहोस्

en: Hint
ne: सङ्केत

en: Important
ne: जरुरी

en: Index
ne: अनुसुची

en: Index pages by letter
ne: अक्षर अनुसार अनुसुचीका पाना

en: Indices and tables:
ne: इन्डीसीस्स र तलिका

en: Last updated on %(last_updated)s.
ne: यो भन्दा अगाडी %(last_updated)s मा अपडेट भएको

en: Library changes
ne: लाईब्रेरीका  परिवर्तनहरु

en: Module Index
ne: मडुल अनुसुची

en: Module author:
ne: मडुलको लेखक

en: Module level
ne: मडुलको तह

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: New in version %s
ne: भर्सन %s मा नयाँ

en: Next topic
ne: पछिल्लो विषय

en: Note
ne: टिप्पणी

en: Other changes
ne: अरु परिवर्तनहरु

en: Overview
ne: पुनरावलोकन

en: Overview: module code
ne: पुनरावलोकन: module code

en: Permalink to this definition
ne: यो अर्थको लागि पर्मालिन्क

en: Permalink to this headline
ne: यो शिर्षकको लागि पर्मालिन्क ।

en: Please activate JavaScript to enable the search
        functionality.
ne: खोज्ने कार्य आगाडी बढाउनको लागि जाभास्कृप्ट चलाईदिनुहोस

en: Previous topic
ne: अघिल्लो विषय

en: Quick search
ne: छिट्टो खोज्नुहोस्

en: Release
ne: रीलीज

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Search Page
ne: पानामा खोज्नुहोस्

en: Search Results
ne: खोजेको नतिजा

en: Section author:
ne: सेक्सनको लेखक

en: See also
ne: पनि हेर्नुहोस

en: Show Source
ne: स्रोत देखाउनुहोस्

en: This Page
ne: यो पाना

en: Variables
ne: चलहरू

en: Warning
ne: साबधान

en: [image]
ne: [चित्र]

en: [source]
ne: [स्रोत]

en: all functions, classes, terms
ne: सबै फन्क्सनस्, कक्षाहरू र टर्मस्

en: built-in function
ne: built-in फन्क्सन

en: can be huge
ne: धेरै ठुलो हुन सक्छ

en: class
ne: कक्षा

en: class method
ne: कक्षा विधी

en: continued from previous page
ne: अघिल्लो पानासँग जोडीएको

en: directive
ne: निर्देशिक

en: exception
ne: अपबाद

en: function
ne: फन्क्सन

en: glossary term
ne: शब्द-अर्थमा भएको

en: index
ne: अनुसुची

en: keyword
ne: मुख्य शब्द

en: lists all sections and subsections
ne: सबै सेक्सन र सवसेक्सन देखाउनुहोस्

en: macro
ne: बृहत

en: member
ne: सदस्य

en: method
ne: विधी

en: module
ne: मडुल

en: next
ne: पछिल्लो

en: next chapter
ne: पछिल्लो खन्ड

en: operator
ne: सन्चालक

en: original entry
ne: मौलिक इन्ट्री

en: previous
ne: अघिल्लो

en: previous chapter
ne: अघिल्लो खन्ड

en: program option
ne: कार्यक्रमका बिकल्प

en: quick access to all modules
ne: सबै मोदुलेसमा छिटै जानुहोस्

en: reference label
ne: सन्दर्व सामग्री

en: role
ne: भूमिका

en: search
ne: खोज्नुहोस्

en: search this documentation
ne: यो डकुमेन्ट खोज्नुहोस्

en: see %s
ne: %s हेर्नुहोस्

en: see also %s
ne: %s पनि हेर्नुहोस्

en: statement
ne: भनाई

en: static method
ne: static विधी

en: type
ne: किसिम

en: variable
ne: चल
