Sphinx - en to sl translation catalogue (117 entries)

en: Builtins
sl: Vgrajeni deli

en: Module level
sl: Nivo modula

en: %b %d, %Y
sl: %d %b, %Y

en: General Index
sl: Splošni abecedni seznam

en: index
sl: abecedni seznam

en: next
sl: naprej

en: previous
sl: nazaj

en:  (in
sl:  (v

en: Section author:
sl: Avtor sekcije:

en: Module author:
sl: Avtor modula:

en: Author:
sl: Avtor:

en: Parameters
sl: Parametri

en: Returns
sl: Vrne

en: Return type
sl: Vrne tip

en: %s (C function)
sl: %s (C funkcija)

en: %s (C member)
sl: %s (C član)

en: %s (C macro)
sl: %s (C makro)

en: %s (C type)
sl: %s (C tip)

en: %s (C variable)
sl: %s (C spremenljivka)

en: function
sl: funkcija

en: member
sl: član

en: type
sl: tip

en: New in version %s
sl: Novo v verziji %s

en: Changed in version %s
sl: Spremenjeno v verziji %s

en: Deprecated since version %s
sl: Zastarelo od verzije %s

en: %s (C++ type)
sl: %s (C++ tip)

en: %s (C++ member)
sl: %s (C++ član)

en: %s (C++ function)
sl: %s (C++ funkcija)

en: %s (C++ class)
sl: %s (C++ razred)

en: class
sl: razred

en: %s() (built-in function)
sl: %s() (vgrajene funkcije)

en: %s() (%s method)
sl: %s() (%s metoda)

en: %s() (class)
sl: %s() (razred)

en: %s (%s attribute)
sl: %s (%s atribut)

en: %s (module)
sl: %s (modul)

en: attribute
sl: atribut

en: module
sl: modul

en: keyword
sl: ključna beseda

en: object
sl: objekt

en: exception
sl: izjema

en: statement
sl: izjava

en: built-in function
sl: vgrajene funkcije

en: Raises
sl: Sproži izjemo

en: %s() (in module %s)
sl: %s() (v modulu %s)

en: %s (built-in variable)
sl: %s (vgrajene spremenljivke)

en: %s (in module %s)
sl: %s (v modulu %s)

en: %s (built-in class)
sl: %s (vgrajen razred)

en: %s (class in %s)
sl: %s (razred v %s)

en: %s() (%s.%s method)
sl: %s() (%s.%s metoda)

en: %s() (%s.%s static method)
sl: %s() (%s.%s statična metoda)

en: %s() (%s static method)
sl: %s() (%s statična metoda)

en: %s (%s.%s attribute)
sl: %s (%s.%s atribut)

en: modules
sl: Moduli

en: Deprecated
sl: Zastarelo

en: static method
sl: statična metoda

en:  (deprecated)
sl:  (zastarelo)

en: environment variable; %s
sl: okoljska spremenljivka; %s

en: %scommand line option; %s
sl: %scommand line parameter; %s

en: environment variable
sl: okoljska spremenljivka

en: Index
sl: Abecedni seznam

en: Module Index
sl: Seznam modulov

en: Search Page
sl: Iskalnik

en: alias of :class:`%s`
sl: vzdevek za :class:`%s`

en: Attention
sl: Pozor

en: Caution
sl: Previdno

en: Danger
sl: Nevarno

en: Error
sl: Napaka

en: Hint
sl: Nasvet

en: Important
sl: Pomembno

en: Note
sl: Opomba

en: See also
sl: Poglej Tudi

en: Tip
sl: Nasvet

en: Warning
sl: Opozorilo

en: continued from previous page
sl: nadaljevanje iz prejšnje strani

en: Continued on next page
sl: Nadaljevanje na naslednji strani

en: Search
sl: Išči

en: Go
sl: Potrdi

en: Show Source
sl: Prikaži izvorno kodo

en: Overview
sl: Pregled

en: Indices and tables:
sl: Kazalo in seznami:

en: Complete Table of Contents
sl: Popoln Seznam Vsebine

en: lists all sections and subsections
sl: prikazi vse sekcije in podsekcije

en: search this documentation
sl: išči po dokumentaciji

en: Global Module Index
sl: Splošen seznam modulov

en: quick access to all modules
sl: hiter dostop do vseh modulov

en: all functions, classes, terms
sl: vse funkcije, razredi, izrazi

en: Index &ndash; %(key)s
sl: Seznam &ndash; %(key)s

en: Full index on one page
sl: Poln indeks na eni strani

en: Index pages by letter
sl: Indeksiraj strani po črki

en: can be huge
sl: lahko je veliko

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Search within %(docstitle)s
sl: Išči med %(docstitle)s

en: About these documents
sl: O dokumentih

en: Copyright
sl: Vse pravice pridržane

en: Last updated on %(last_updated)s.
sl: Zadnjič posodobljeno %(last_updated)s.

en: Created using <a href="http://sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.
sl: Narejeno s <a href="http://sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.

en: Search %(docstitle)s
sl: Išči %(docstitle)s

en: Previous topic
sl: Prejšnja tema

en: previous chapter
sl: prejšnje poglavje

en: Next topic
sl: Naslednja tema

en: next chapter
sl: naslednje poglavje

en: Please activate JavaScript to enable the search
        functionality.
sl: Za pravilno delovanje Iskanja morete vklopiti
        JavaScript.

en: From here you can search these documents. Enter your search
        words into the box below and click "search". Note that the search
        function will automatically search for all of the words. Pages
        containing fewer words won't appear in the result list.
sl: Tukaj lahko iščete dokumente. Vnesite iskalni
        niz v polje spodaj in pritisnite "išči". Sproženo iskanje
        bo iskalo po vseh besedah v iskalnem nizu. Strani, ki ne
        vsebujejo vseh besed ne bodo prikazane na seznamu rezultatov.

en: search
sl: išči

en: Search Results
sl: Rezultati Iskanja

en: Quick search
sl: Hitro iskanje

en: This Page
sl: Trenutna stran

en: Automatically generated list of changes in version %(version)s
sl: Avtomatsko generiran seznam sprememb v verziji %(version)s

en: Library changes
sl: Spremembe knjižnice

en: C API changes
sl: C API spremembe

en: Other changes
sl: Ostale spremembe

en: Permalink to this headline
sl: Povezava na naslov

en: Permalink to this definition
sl: Povezava na to definicijo

en: Hide Search Matches
sl: Skrij resultate iskanja

en: Release
sl: Izdaja

en: Footnotes
sl: Opombe

en: [image]
sl: [slika]
