Sphinx - en to si translation catalogue (51 entries)

en: %s %s documentation
si: %s %s ලේඛණය

en: (in %s v%s)
si: (%s හි%s)

en: About these documents
si: මෙම ලේඛණ ගැන

en: Author:
si: ලේඛක:

en: C API changes
si: C API වෙනස්කම්

en: Changed in version %s
si: %s වෙළුමේ වෙනස් කල

en: Code author:
si: කේත ලේඛක:

en: Complete Table of Contents
si: සම්පූර්ණ පටුන

en: Contents
si: අන්තර්ගතය

en: Error
si: දෝෂය

en: Go
si: යන්න

en: Hint
si: හැඟවීම

en: Library changes
si: පුස්තකාල වෙනස්කම්

en: Navigation
si: ගමන් කිරීම

en: New in version %s
si: %s වෙළුමේ අලුත්

en: Next topic
si: ඊළඟ මාතෘකාව

en: Note
si: සටහන

en: Other changes
si: වෙනත් වෙනස්කම්

en: Parameters
si: පරාමිතීන්

en: Preparing search...
si: සෙවුම සූදානම් කරමින්....

en: Previous topic
si: පෙර මාතෘකාව

en: Quick search
si: ඉක්මන් සෙවුම

en: Release
si: නිකුත් කිරීම

en: Search
si: සොයන්න

en: Search %(docstitle)s
si: %(docstitle)s සොයන්න

en: Search Page
si: සෙවුම් පිටුව

en: Search Results
si: සෙවුම් ප්‍රතිඵල

en: Searching
si: සොයමින්...

en: See also
si: මෙයද බලන්න

en: Show Source
si: මූලය පෙන්වන්න

en: Symbols
si: සංකේත

en: This Page
si: මෙම පිටුව

en: Todo
si: කිරීමට තිබෙන

en: Variables
si: විචල්‍ය

en: Warning
si: අනතුරු ඇඟවීම

en: can be huge
si: විශාල විය හැක

en: data
si: දත්ත

en: function
si: ක්‍රියාව

en: last updated
si: අවසන්වරට යාවත්කාල කල

en: macro
si: මැක්‍රෝ

en: member
si: සාමාජික

en: next
si: ඊළඟ

en: next chapter
si: ඊළඟ පරිච්ඡේදය

en: object
si: වස්තුව

en: previous
si: පෙර

en: previous chapter
si: පෙර පරිච්ඡේදය

en: search
si: සොයන්න

en: see %s
si: %s බලන්න

en: see also %s
si: %s ද බලන්න

en: type
si: වර්ගය

en: variable
si: විචල්‍යය
