Sphinx - en to lv translation catalogue (145 entries)

en: Builtins
lv: Iebūvētie

en: Module level
lv: Moduļu līmenis

en: %b %d, %Y
lv: %d.%m.%Y

en: General Index
lv: Vispārējs indekss

en: index
lv: indekss

en: next
lv: nākošais

en: previous
lv: iepriekšējs

en:  (in
lv:  (iekš

en: Section author:
lv: Sekcijas autors:

en: Module author:
lv: Moduļa autors:

en: Code author:
lv: Koda autors:

en: Author:
lv: Autors:

en: Parameters
lv: Parametri

en: Returns
lv: Atgriež

en: Return type
lv: Atgriežamais tips

en: %s (C function)
lv: %s (C funkcija)

en: %s (C member)
lv: %s (C loceklis)

en: %s (C macro)
lv: %s (C makross)

en: %s (C type)
lv: %s (C tips)

en: %s (C variable)
lv: %s (C mainīgais)

en: function
lv: funkcija

en: member
lv: loceklis

en: macro
lv: makross

en: type
lv: tips

en: variable
lv: mainīgais

en: New in version %s
lv: Jauns versijā %s

en: Changed in version %s
lv: Mainīts versijā %s

en: Deprecated since version %s
lv: Neieteicams no versijas %s

en: Throws
lv: Izmet

en: %s (C++ type)
lv: %s (C++ tips)

en: %s (C++ member)
lv: %s (C++ loceklis)

en: %s (C++ function)
lv: %s (C++ funkcija)

en: %s (C++ class)
lv: %s (C++ klase)

en: class
lv: klase

en: %s() (built-in function)
lv: %s() (iebūvēta funkcija)

en: %s() (%s method)
lv: %s() (%s metods)

en: %s (global variable or constant)
lv: %s (globālais mainīgais vai konstanta)

en: %s (%s attribute)
lv: %s (%s atributs)

en: Arguments
lv: Argumenti

en: %s (module)
lv: %s (modulis)

en: method
lv: metods

en: data
lv: dati

en: attribute
lv: atributs

en: module
lv: modulis

en: keyword
lv: atslēgas vārds

en: operator
lv: operators

en: object
lv: objekts

en: exception
lv: izņēmums

en: statement
lv: priekšraksts

en: built-in function
lv: iebūvēta funkcija

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Raises
lv: Ceļ

en: %s() (in module %s)
lv: %s() (moduļī %s)

en: %s (built-in variable)
lv: %s (iebūvētais mainīgais)

en: %s (in module %s)
lv: %s (moduļī %s)

en: %s (built-in class)
lv: %s (iebūvēta klase)

en: %s (class in %s)
lv: %s (klase iekš %s)

en: %s() (%s.%s method)
lv: %s() (%s.%s metods)

en: %s() (%s.%s static method)
lv: %s() (%s.%s statiskais metods)

en: %s() (%s static method)
lv: %s() (%s statiskais metods)

en: %s() (%s.%s class method)
lv: %s() (%s.%s klases metods)

en: %s() (%s class method)
lv: %s() (%s klases metods)

en: %s (%s.%s attribute)
lv: %s (%s.%s atributs)

en: modules
lv: moduļi

en: Deprecated
lv: Nav ieteicams

en: class method
lv: klases metods

en: static method
lv: statiskais metods

en: %s (directive)
lv: %s (direktīva)

en: directive
lv: direktīva

en: environment variable; %s
lv: apkārtnes mainīgais; %s

en: %scommand line option; %s
lv: %skomandrindas opcija; %s

en: glossary term
lv: glosārija termins

en: grammar token
lv: gramatiskais marķieris

en: reference label
lv: atsauces virsraksts

en: environment variable
lv: apkārtnes mainīgais

en: program option
lv: programmas opcija

en: Index
lv: Indekss

en: Module Index
lv: Moduļu indekss

en: Search Page
lv: Atlases lapa

en: [source]
lv: [kods]

en: Todo
lv: Jāizdara

en: original entry
lv: sākotnējs ieraksts

en: [docs]
lv: [dokumenti]

en: Module code
lv: Moduļa teksts

en: <h1>Source code for %s</h1>
lv: <h1>%s izejas teksts</h1>

en: Overview: module code
lv: Apskats: moduļa teksts

en: <h1>All modules for which code is available</h1>
lv: <h1>Visi moduļi, kuriem ir izejas teksti</h1>

en: alias of :class:`%s`
lv: aizstājvārds klasei :class:`%s`

en: Attention
lv: Uzmanību

en: Caution
lv: Uzmanies

en: Danger
lv: Bīstami

en: Error
lv: Kļūda

en: Hint
lv: Mājiens

en: Important
lv: Svarīgi

en: Note
lv: Piezīme

en: See also
lv: Skat.arī

en: Tip
lv: Padoms

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: continued from previous page
lv: turpinājums no iepriekšējās lappuses

en: Continued on next page
lv: Turpnājums nākošā lappusē

en: Search
lv: Meklēt

en: Go
lv: Izpildīt

en: Show Source
lv: Rādīt izejas tekstu

en: Overview
lv: Apskats

en: Indices and tables:
lv: Indeksi un tabulas:

en: Complete Table of Contents
lv: Pilns saturs

en: lists all sections and subsections
lv: rāda visas sekcijas un apakšsekcijas

en: search this documentation
lv: meklēt šajā dokumentācijā

en: Global Module Index
lv: Vispārējs moduļu indekss

en: quick access to all modules
lv: ātra piekļuve visiem moduliem

en: all functions, classes, terms
lv: visas funkcijas, klases un termini

en: Index &ndash; %(key)s
lv: Indekss &ndash; %(key)s

en: Full index on one page
lv: Pilns indekss vienā lappusē

en: Index pages by letter
lv: Lappušu indekss pēc burtiem

en: can be huge
lv: var būt milzīgs

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Search within %(docstitle)s
lv: Meklēt iekš %(docstitle)s

en: About these documents
lv: Par šiem dokumentiem

en: Last updated on %(last_updated)s.
lv: Pēdējas izmaiņas %(last_updated)s.

en: Created using <a href="http://sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.
lv: Sagatavots izmantojot <a href="http://sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.

en: Search %(docstitle)s
lv: %(docstitle)s meklēšana

en: Previous topic
lv: iepriekšēja tēma

en: previous chapter
lv: iepriekšēja sadaļa

en: Next topic
lv: nākoša tēma

en: next chapter
lv: nākoša sadaļa

en: Please activate JavaScript to enable the search
        functionality.
lv: Lai iespējotu meklēšanu, lūdzu aktivizēt JavaScript.

en: From here you can search these documents. Enter your search
        words into the box below and click "search". Note that the search
        function will automatically search for all of the words. Pages
        containing fewer words won't appear in the result list.
lv: Šeit Jūs varat meklēt šajos dokumentos. Norādiet meklējamus vārdus
     ievada lauka un uzklikšķiniet pogu "meklēt". Lūdzu ievērojiet,
     ka meklēšanas programma atradīs tikai tos dokumentus, kuros ir
     visi ievadītie vārdi. Dokumenti, kuros ir tikai daļa no ievadītiem
     vārdiem, netiks atlasīti.

en: search
lv: meklēt

en: Search Results
lv: Atlases rezultāti

en: Quick search
lv: Ātra meklēšana

en: This Page
lv: Šī lappuse

en: Automatically generated list of changes in version %(version)s
lv: Automātiski sagatavots izmaiņu saraksts versijai %(version)s

en: Library changes
lv: Bibliotēkas izmaiņas

en: C API changes
lv: Izmaiņas iekš C API

en: Other changes
lv: Citas izmaiņas

en: Permalink to this headline
lv: Pastāvīga norāde šo virsrakstu

en: Permalink to this definition
lv: Pastāvīga norāde uz šo definīciju

en: Hide Search Matches
lv: Paslēpt atlases vārdus

en: Expand sidebar
lv: Izplest sānjoslu

en: Collapse sidebar
lv: Savērst sānjoslu

en: Contents
lv: Saturs

en: Release
lv: Izlaidums

en: Footnotes
lv: Vēres

en: [image: %s]
lv: [attēls: %s]

en: [image]
lv: [attēls]
