Sphinx - en to lt translation catalogue (148 entries)

en:  (deprecated)
lt:  (atmestas)

en:  (in
lt:  (kuris yra

en: %b %d, %Y
lt: %Y-%m-%d

en: %s (%s attribute)
lt: %s (%s atributas)

en: %s (%s.%s attribute)
lt: %s (%s.%s atributas)

en: %s (C function)
lt: %s (C funkcija)

en: %s (C macro)
lt: %s (C makrokomanda)

en: %s (C member)
lt: %s (C narys)

en: %s (C type)
lt: %s (C tipas)

en: %s (C variable)
lt: %s (C kintamasis)

en: %s (C++ function)
lt: %s (C++ funkcija)

en: %s (C++ member)
lt: %s (C++ narys)

en: %s (C++ type)
lt: %s (C++ tipas)

en: %s (built-in class)
lt: %s (įtaisytoji klasė)

en: %s (built-in variable)
lt: %s (įtaisytasis kintamasis)

en: %s (class in %s)
lt: %s (klasė iš %s)

en: %s (directive)
lt: %s (direktyva)

en: %s (global variable or constant)
lt: %s (globalus kintamasis arba konstanta)

en: %s (in module %s)
lt: %s (modulje %s)

en: %s (module)
lt: %s (modulis)

en: %s (role)
lt: %s (rolė)

en: %s() (%s class method)
lt: %s() (%s klasės metodas)

en: %s() (%s method)
lt: %s() (%s metodas)

en: %s() (%s static method)
lt: %s() (%s statinis metodas)

en: %s() (%s.%s class method)
lt: %s() (%s.%s klasės metodas)

en: %s() (%s.%s method)
lt: %s() (%s.%s metodas)

en: %s() (%s.%s static method)
lt: %s() (%s.%s statinis metodas)

en: %s() (built-in function)
lt: %s() (itaisytoji funkcija)

en: %s() (class)
lt: %s() (klasė)

en: %s() (in module %s)
lt: %s() (modulyje %s)

en: %scommand line option; %s
lt: %skomandinės eilutės parinktis; %s

en: <h1>All modules for which code is available</h1>
lt: <h1>Visi moduliai turintys kodą</h1>

en: <h1>Source code for %s</h1>
lt: <h1>Kodas %s</h1>

en: About these documents
lt: Apie šiuos dokumentus

en: Arguments
lt: Argumentais

en: Attention
lt: Dėmesio

en: Author:
lt: Autorius:

en: Automatically generated list of changes in version %(version)s
lt: Automatiškai sugeneruotas pakeitimų %(version)s versijoje sąrašas

en: Builtins
lt: Įtaisytieji

en: C API changes
lt: C API pakeitimai

en: Caution
lt: Atsargiai

en: Changed in version %s
lt: Pakeista %s versijoje

en: Code author:
lt: Kodo autorius:

en: Collapse sidebar
lt: Paslėpti šoninę juostą

en: Complete Table of Contents
lt: Pilnas Turinys

en: Contents
lt: Turinys

en: Continued on next page
lt: Tęsinys kitame puslapyje

en: Copyright
lt: Autoriaus teisės

en: Created using <a href="http://sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.
lt: Sukurta naudojant <a href="http://sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.

en: Danger
lt: Pavojinga

en: Deprecated
lt: Atmestas

en: Deprecated since version %s
lt: Nebepalaikoma nuo %s versijos

en: Error
lt: Klaida

en: Expand sidebar
lt: Išplėsti šoninę juostą

en: Footnotes
lt: Išnašos

en: From here you can search these documents. Enter your search
        words into the box below and click "search". Note that the search
        function will automatically search for all of the words. Pages
        containing fewer words won't appear in the result list.
lt: Čia jūs galite ieškoti šiuose dokumentuose. Įveskite savo paieškos
        žodžius į lauką apačioje ir paspauskite "ieškoti". Pastebėsime, kad paieškos
        funkcija automatiškai ieškos visų žodžių. Puslapiai,
        kuriuose yra mažiau žodžių nepasirodys tarp paieškos rezultatų.

en: Full index on one page
lt: Pilnas indeksas viename puslapyje

en: General Index
lt: Bendras indeksas

en: Global Module Index
lt: Globalus Modulio Indeksas

en: Go
lt: Pirmyn

en: Hide Search Matches
lt: Paslėpti paieškos rezultatus

en: Hint
lt: Patarimas

en: Important
lt: Svarbu

en: Index
lt: Indeksas

en: Index &ndash; %(key)s
lt: Indeksas &ndash; %(key)s

en: Index pages by letter
lt: Indekso puslapiai pagal raidę

en: Indices and tables:
lt: Indeksai ir lentelės:

en: Last updated on %(last_updated)s.
lt: Paskutinis atnaujinimas %(last_updated)s.

en: Library changes
lt: Bibliotekos pakeitimai

en: Module Index
lt: Modulio indeksas

en: Module author:
lt: Modulio autorius:

en: Module code
lt: Modulio kodas

en: Module level
lt: Modulio lygis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: New in version %s
lt: Nauja %s versijoje

en: Next topic
lt: Kita tema

en: Note
lt: Pastaba

en: Other changes
lt: Kiti pakeitimai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Overview: module code
lt: Apžvalga: modulio kodas

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Permalink to this definition
lt: Nuoroda į šį apibrėžimą

en: Permalink to this headline
lt: Nuoroda į šią antraštę

en: Please activate JavaScript to enable the search
        functionality.
lt: Prašome aktyvuoti JavaScript, kad veiktų paieškos
        funkcionalumas.

en: Previous topic
lt: Praeita tema

en: Quick search
lt: Greitoji paieška

en: Raises
lt: Sukelia

en: Release
lt: Leidimas

en: Return type
lt: Grąžinamos reikšmės tipas

en: Returns
lt: Grąžinamos reikšmės

en: Search
lt: Paieška

en: Search %(docstitle)s
lt: Ieškoti %(docstitle)s

en: Search Page
lt: Paieškos puslapis

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search within %(docstitle)s
lt: Ieškoti tarp %(docstitle)s

en: Section author:
lt: Skyriaus autorius:

en: See also
lt: Taip pat žiūrėkite

en: Show Source
lt: Rodyti pirminį kodą

en: This Page
lt: Šis puslapis

en: Throws
lt: Išmeta

en: Tip
lt: Patarimas

en: Todo
lt: Padaryti

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: [docs]
lt: [dokumentai]

en: [image]
lt: [paveiksliukas]

en: [source]
lt: [šaltinis]

en: alias of :class:`%s`
lt: :class:`%s` alternatyvus vardas

en: all functions, classes, terms
lt: visos funkcijos, klasės ir terminai

en: attribute
lt: atribudas

en: built-in function
lt: įtaisytoji funkcija

en: can be huge
lt: gali būti didelis

en: class
lt: klasė

en: class method
lt: klasės metodas

en: continued from previous page
lt: tęsinys iš praeito puslapio

en: data
lt: duomenys

en: directive
lt: direktyva

en: environment variable
lt: aplinkos kintamasis

en: environment variable; %s
lt: aplinkos kintamasis; %s

en: exception
lt: išimtis

en: function
lt: funkcija

en: glossary term
lt: aiškinamasis terminas

en: grammar token
lt: gramatinė leksema

en: index
lt: indeksas

en: keyword
lt: bazinis žodis

en: lists all sections and subsections
lt: surašyti visus skyrius ir poskyrius

en: macro
lt: makrokomanda

en: member
lt: narys

en: method
lt: metodas

en: module
lt: modulis

en: modules
lt: moduliai

en: next
lt: kitas

en: next chapter
lt: kita dalis

en: object
lt: objektas

en: operator
lt: operatorius

en: original entry
lt: originalus įrašas

en: previous
lt: praeitas

en: previous chapter
lt: praeita dalis

en: program option
lt: programos parinktis

en: quick access to all modules
lt: greitas visų modulių pasiekimas

en: reference label
lt: nuorodos požymis

en: role
lt: rolė

en: search
lt: ieškoti

en: search this documentation
lt: ieškoti šiame dokumente

en: statement
lt: sakinis

en: static method
lt: statinis metodas

en: type
lt: tipas

en: variable
lt: kintamasis
